Zabieg Hyalulift

Kosmetologia

2463

110 PLN

Dodane przez

CITY SPA Ośrodek SPA&WELLNESS, masaże, kosmetyka, relaks

608876531, 243674050

mazowieckie

Płock

pokaż szczegóły

Opis usługi
Nowość w CITY SPA

Zabieg HyaluLift + 35 -(twarz) 130 zł
Zabieg HyaluLift + 35 -(twarz, szyja, dekolt) 150 zł

Innowacja w zabiegach nawilżających wprowadzanie

kwasu hialuronowego w głębokie warstwy skóry.

Kwas hialuronowy to substancja występująca w skórze. Jest podstawowym składnikiem skóry, który umożliwia utrzymanie wody w tkankach, wraz z wiekiem zmniejsza się jego ilość, co prowadzi do zwiotczenia skóry, robi się ona wysuszona, pojawiają się delikatne linie, a potem głębokie zmarszczek.

DLACZEGO HYALULIFT ?

Hyalulift został opracowany z myślą o nowoczesnych kobietach. Doskonale wchłaniające się serum w postaci żelu zawiera naturalny KWAS HIALURONOWY.
- Utrzymuje stabilny poziom nawilżenia skóry
- Wchłania się do głębszych warstw skóry długotrwale ją nawilżając
- Zapewnia skórze elastyczność
- Chroni przed utratą jędrności
HYALULIFT dostarcza skórze składników niezbędnych do głębokiego nawilżenia i regeneracji. Dobrze nawilżona skóra staje się gładka, jędrna i elastyczna.

WYSOKA JAKOŚĆ HUALULIFT

Ze względu na fakt, że kwas hialuronowy jest polisacharydem naturalnie występującym w skórze, preparat ten nie stwarza ryzyka reakcji alergicznej. Do produkcji HYALULIFT stosowane są wyłącznie surowce najwyższej jakości.
Produkt spełnia wymagania Nasze.
Hyalulift jest konserwowany substancją zaakceptowaną przez ECOCERT.

EFEKT SILNEGO NAWILŻENIA !!!

Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy wnika głęboko w górne warstwy skóry.
Działanie preparatu HUALULIFT potwierdziły badania aparaturowe, które wykazały, że aż o 67 % wzrósł poziom nawilżenia skóry.
Elastyczność i sprężystość poprawiły się aż o 13 % zaledwie w ciągu 4 tygodni w efekcie czego rysy twarzy wydaja się być młodsze.

ZATRZYMAJ CZAS DZIĘKI PREPARATOWI HYALULIFT !!!

Dzięki naszemu zabiegowi, który nawilża, nadaje objętości - można zatrzymać czas i wygładzić zmarszczki. Utrzymuje stabilny poziom nawilżenia skóry. Zalecany w serii 5-10 zabiegów, dla osób powyżej 35 roku życia

 

mail Zadaj pytanie w sprawie usługi
Twój eMail:
captcha
Kod z obrazka:
Treść zapytania:
Wyślij


Komentarze
Dodaj komentarz

Dodał: ~pQeBWqmfVnQzLl
2013-04-01, 01:03
Treść: WGd5rY , [url=http://pawybsqmjzig.com/]pawybsqmjzig[/url], [link=http://lkrumzxndivr.com/]lkrumzxndivr[/link], http://fjirzdylesda.com/
Dodał: ~FJFSJkIBwhzpD
2013-03-28, 03:41
Treść: jolk9310 września 2012Jola, od października uczennica kinukeru kosmetologia. Interesuję się nowinkami kosmetycznymi, od pewnego czasu prowadzę aktywny tryb życia- w przyszłości mam zamiar założyć bloga i właśnie temu go poświęcić.