Trójmiejski rehabilitant i masażysta Paweł Michałowicz

Dane usługodawcy

pomorskie

Gdańsk

ul.Dyrekcyjna

80-852

796-720-820

https://kcp.pl/lekarz/pawel-michalowicz/fizjoterapeuta-specjalista-medycyny-naturalnej/gdansk/

Specjalizacja usługodawcy
  • Chirurgia
  • Masaż
  • Medycyna sportowa
  • Neurologia
  • Onkologia
  • Opieka nad osobami starszymi
  • Ortopedia
  • Pediatria
  • Rehabilitacja
  • Reumatologia
Opis
Wyspecjalizowana fizjoterapia neurologiczna i ortopedyczna i dla dorosłych oraz dzieci - zapraszam Pacjentów z Trójmiasta. Kontakt tel.796-720-820. Rehabilitacja i masaż zawsze ma na celu przywrócenie nam satysfakcjonującej funkcjonalności ciała.
W swojej terapii wykorzystuję swoją wiedzę i doświadczenie z zakresu fizjologii medycznej człowieka, fizjoterapii oraz kinezjologii i biomechaniki. Wszystko to w celu przywrócenia funkcji organizmu np. po udarze mózgu, po alloplastyce a więc endoprotezy biodra, kolana,łokcia lub też złamaniach kości w wypadkach samochodowych lub na na rolkach, nartach. Ma to dla Pacjenta na celu -zmniejszenia obrzęku oraz odzyskania pożądanego zakresu ruchomości stawów szczególnie przy spastyce, odzyskania siły mięśniowej u dzieci lub seniorów i ostatecznie powrotu do najlepszego poziomu zdrowia.Profesjonalnie rehabilituję przy następujących chorobach np.  po wstawieniu endoprotez (w tym liberalizacja powięzi) oraz po rekonstrukcji więzadeł krzyżowych kolana i artroskopii, rehabilitacja po wypadkach komunikacyjnych i w pracy. Zajmuję się też stwardnieniem rozsianym, stwardnieniem bocznym zanikowym, tętniakami i krwiakami w mózgu, udarem mózgu i rehabilitacją ich następstw. Zaś u dzieci np. dystrofiami mięśniowymi, zespołem Downa oraz MPD- mózgowym porażeniem dziecięcym. Co istotne zajmuję się także osobami dorosłymi, które mają następstwa mózgowego porażenia dziecięcego a wcześniejsze metody ćwiczeń zawiodły. Także  w kręgu pomocy są osoby z chorobą Alzheimera oraz Parkinsona a także seniorzy z osłabieniem i leżący w łóżku.

Bóle mięśni, przykurcze mięśni, skurcze i wszelkie inne dolegliwości mogą być w znacznej mierze usunięte, a nawet – może do nich w ogóle nie dojść. W Gdańsku lub Sopocie podczas zabiegu rehabilitacyjnego pod postacią masażu relaksacyjnego każdy taki dyskomfort może zostać szybko zredukowany, tak samo jak każde leczenie tych dolegliwości dotykających sportowców i nie tylko może zostać przyspieszone masażem.Przewlekłe urazy, obrażenia mogą być mocno zminimalizowane poprzez techniki masażu tkanek miękkich, będącego uzupełnieniem rehabilitacji. Terapeutyczny masaż sportowy może być wykorzystywana w udanej rehabilitacji po męczącym dniu na boisku, basenie, korcie czy siłowni. Rewitalizuje, umożliwiając Pacjentowi relaks oraz przebudowę atletyczną ciała. Wizyta przed meczem u masażysty sportowego pozwoli odpowiednio rozgrzać i rozciągnąć mięśnie, które będą gotowe do maksymalnego wysiłku. Poza tym oferuje oprócz masażu sportowego opcję klasyczną, masaż relaksacyjny i tkanek głębokich.Co istotne, odpowiedni masaż i rehabilitacja w Gdańsku może również poprawić kondycję człowieka. Istnieją masaże w formie klasycznej oraz masaż tkanek głębokich, masaż np. przy obrzękach nóg, po mastektomii jak drenaż limfatyczny, masaż relaksacyjny karku, kręgosłupa. Masaż może pomóc na różne sposoby gdy nie ma stanu zapalnego- gdy boli kręgosłup lub przy rwie ramiennej oraz kulszowej a także przy dyskopatii oraz po zagojonych urazach ortopedycznych. Wizyta u doświadczonego fizjoterapeuty, jest zalecana wszystkim z Gdańska oraz Sopotu, którzy poszukują nauki chodzenia w mieszkaniu,na schodach. Zapraszam więc szczególnie Pacjentów z Gdańska-Żabianki, Gdańska-Przymorza i Zaspy, Gdańska Ujeściska, Gdańska Moreny i Suchanina, Gdańska-Brzeżna lub Nowego Portu, Niedżwiednika, Chełmnu oraz Gdańsk Oliwa, Siedlce, Gdańsk Wrzeszcz, Gdańsk Śródmieście i Starówka oraz z Gdańska Przeróbki i Stogów.
Polecam- Paweł Michałowicz.
Lokalizacja
Adres:
mail Formularz kontaktowy
Twój eMail:
captcha
Kod z obrazka:
Treść zapytania:
Wyślij