Ortholine Stany Zapalne Stawów

Dane usługodawcy

lubuskie

Zielona góra

Kupiecka

32b

65-001

+48 669 841 152

ortholine.pl/

Specjalizacja usługodawcy
  • Ortopedia
Opis
Ortholine Zwyrodnienia Stawów


Ortholine to jeden z najbardziej nowoczesnych ośrodków ortopedii, jakie znajdują się w Polsce. Funkcjonuje w Zielonej Górze, jednakże zachęca klientów także z pozostałych miejscowości w kraju. Swoim klientom zapewnia kompleksową obsługę w dziedzinie terapii bólu i zwyrodnień stawowych oraz kręgosłupa.

Ortholine to także certyfikowana placówka terapii Orthokine® oraz dająca dostęp do prekursorskich terapii komórkami macierzystymi. Zakres usług zawiera również kompleksowe leczenie dolegliwości bólowych, punkcje stawowe, zastrzyki z kwasu hialuronowego, terapie biologiczne dla osób uprawiających sporty, innymi słowy obfity wybór kuracji skierowanych na zadowolenie pacjentów.

W zespole ośrodka działają utalentowani specjaliści - lekarze o obfitej wiedzy pozyskanej w dobrych ośrodkach medycznych w Polsce i za granicą. Posiada ona zaawansowany sprzęt medyczny. Pacjenci kliniki cały czas mogą liczyć na kompleksowe terapie, zaczynając od stwierdzenia genezy choroby, przez leczenie, a kończąc na zajęciach rehabilitacyjnych.

Ortholine Stany Zapalne Stawów - na witrynie WWW znajdą Państwo dokładne informacje dotyczące oferty placówki. Zapraszamy!

Lokalizacja
Adres:
mail Formularz kontaktowy
Twój eMail:
captcha
Kod z obrazka:
Treść zapytania:
Wyślij