NZOZ MIKOMED

Dane usługodawcy

łódzkie

Łódź

ul. Traktorowa

13

91-116

42 6558875

www.mikomed.pl/

Specjalizacja usługodawcy
  • Chirurgia
Opis
Mikomed jest Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej, funkcjonującym już od 2006 roku. Wspomniana przychodnia ma charakter wielospecjalizacyjny, ale głównymi profilami naszej aktywności są: stomatologia, endokrynologia, ginekologia. Ponadto do Państwa dyspozycji są także poradnie: naczyniowa i onkologiczna oraz gabinet rewitalizacji. Świadczymy także na rzecz naszych Pacjentów usługi pielęgniarskie.
Nasza doświadczona kadra medyczna ciągle podnosi swoje umiejętności, aby spełniać coraz wyższe wymagania naszych Klientów. Stale podnosimy nasze standardy, aby móc wychodzić naprzeciw wymogom Pacjentów. Zaangażowani w Mikomed specjaliści są cały czas w gotowości i chętnie udzielą odpowiedzi na pytania nurtujące naszych Pacjentów, aby rozwiać wszelkie wątpliwości i zminimalizować stres.
Jakiekolwiek oferowane przez nas zabiegi i operacje odbywają się z użyciem wyposażenia medycznego najwyższej klasy, w nowocześnie urządzonych salach. Dodatkowo, do dyspozycji naszych Pacjentów oddajemy kilka sal do krótkoterminowej hospitalizacji, a także ku uciesze ich rodzin spoza Łodzi oferujemy w pełni wyposażony pokój gościnny. Dzięki temu rodzina Pacjenta może czuwać przy nim po operacji. Podnosi to komfort i minimalizuje stres, a co za tym idzie - powrót do zdrowia przebiega szybko i bez zaburzeń.
Nasza nowoczesna przychodnia Mikomed zlokalizowana jest przy ulicy Traktorowej 13, w Łodzi. Przewidzieliśmy także udogodnienia dla niepełnosprawnych w postaci miejsc parkingowych oraz windy, dzięki której mogą się bez większych problemów poruszać po obiekcie.
Lokalizacja
Adres:
mail Formularz kontaktowy
Twój eMail:
captcha
Kod z obrazka:
Treść zapytania:
Wyślij