FHU ADRO - wynajem zwyżki w Krakowie

Dane usługodawcy

małopolskie

Kraków

Wesoła, 4

38-047

608460255

zwyzkakrakow.pl

Opis
Zwyżki, to inaczej podnośniki, które należą do urządzeń dźwigowych. Istnieje wiele rodzajów zwyżek i ich kategoryzacja związana jest z ich indywidualnymi możliwościami, parametrami oraz ograniczeniami. Podstawowym rozróżnieniem jest sama postać zakończenia ramienia hydraulicznego, który może przybrać formę kosza lub platformy.
Innym czynnikiem odróżniającym od siebie urządzenia jest budowa ramienia. Może ono przybierać formę teleskopową, nożycową oraz teleskopową łamaną i każda z tych konstrukcji pozwala na wykonywanie odrębnych prac.
Podczas wyboru konkretnego urządzenia, warto zwrócić uwagę również na sposób jego zasilania. W związku z tą kategoryzacją rozróżniamy zwyżki elektryczne oraz spalinowe. W tym przypadku każdy z typów sprawdzi się w innych okolicznościach. Podesty elektryczne działają na baterie, które można ładować, a następnie pracować na nich przez określony czas. Urządzenia działające w ten sposób są wyjątkowo ciche. Maszyny spalinowe posiadają natomiast silnik, dlatego też ich działanie zbliżone jest do działania samochodu.
Kolejne kwestie, które należy uwzględnić podczas wyboru konkretnej zwyżki jest jej wysokość robocza, waga, wysokość oraz wymiary samej platformy. Bardzo istotną kwestią jest również maksymalny udźwig, który będzie definiował ograniczenia związane z ciężarem podnoszonego elementu.

Zapraszamy na Naszą stronę internetową po więcej informacji na temat Naszych usług!
Lokalizacja
Adres:
mail Formularz kontaktowy
Twój eMail:
captcha
Kod z obrazka:
Treść zapytania:
Wyślij