Centrum Medyczne Medevac

Dane usługodawcy

łódzkie

Łódź

ul. Kopernika

1

3

90-509

668793039

medevac.com.pl

Specjalizacja usługodawcy
  • Stomatologia
Opis
Powstałe w 2014 roku w Łodzi, Centrum Medyczne Medevac z pomyślnością służy pacjentom w zakresie dermatologii, alergologii, chirurgii, ortopedii, onkologii, dietetyki, logopedii, pediatrii, psychiatrii oraz medycyny estetycznej.

Nasze Centrum Medyczne Medevac powstało z potrzeby niesienia pomocy ludziom. Jakiekolwiek oferowane przez nas zabiegi realizowane są przez wysoko wykwalifikowaną kadrę specjalistów. Ponadto zabiegi i operacje odbywają się w nowocześnie urządzonych salach, z użyciem sprzętu najwyższej jakości. Nasi specjaliści ciągle podnoszą swoje kwalifikacje, aby zapewnić Pacjentom dostęp do najnowszych dokonań medycyny i wychodzić naprzeciw potrzebom najbardziej żądających klientów.
W celu spełnienia potrzeb osób, które są zaciekawione wizytami o nietypowych porach uruchomiona została usługa Wizyta do późna.

Skierowana jest ona głównie do osób pracujących do godzin wieczornych lub nie mogących odwiedzić lekarza wcześniej z innych powodów. Dla najmłodszych przewidzieliśmy też Strefę dziecka. Jest to wydzielone miejsce, w którym pociechy mogą rysować, malować czy grać w różnego rodzaju gry.

Ku zadowoleniu własnych Pacjentów oferujemy płatność ratalną za wszystkie usługi kliniki. Ważne jest aby każdy miał dostęp do leczenia specjalistycznego, a dzięki systemowi finansowania usług medycznych, koszty zabiegów przestają być barierą.

W Centrum Medycznym Medevac wszystkie oferowane przez nas usługi są na najwyższym poziomie. Oferujemy również bardzo prosty system rejestracji i przyjazną atmosferę. W celu zaznajomienia się z ofertą zapraszamy na naszą stronę www.

Lokalizacja
Adres:
mail Formularz kontaktowy
Twój eMail:
captcha
Kod z obrazka:
Treść zapytania:
Wyślij